Minął pierwszy tydzień września, a ja od dwóch tygodni wiem, że coroczny wpis na Międzynarodowy Dzień Blogera się tutaj nie pojawi. Co więcej, nie pojawił się tu żaden wpis przez ostatni rok. Co dalej? Przedłużyłem domenę na kolejne pięć lat i zapraszam Cię na zaległy wpis z okazji święta blogerów.

Jest 30 sierpnia 2022. Od kilku dni jedziemy przez góry we wschodniej Polsce, pokonując trasę jednego z wyścigów gravelowych w stylu slow. Po całodniowej przeprawie pojawiamy się przed wejściem do Schroniska pod Smolnikiem. Iza rzuca się nam na szyję, a Krzysiek obdarowuje silnym uściskiem ręki. Znów spotykamy naszych znajomych, z którymi w podobnym czasie przemierzaliśmy Amerykę Południową. Podróżowaliśmy inaczej, mamy inne doświadczenia, skończyliśmy w innych miejscach i pewnie za rok też będziemy gdzie indziej.

Wszystko inaczej… A jednak, po chwili siadamy i znów rozmawiamy na cały przekrój tematów. Omawiamy wspólne problemy i staramy się zrozumieć te, które zupełnie nas różnią. Próbujemy jakoś złapać ten czas. Wszyscy wiemy, że nie ma go zbyt wiele. W końcu do łóżek rozgania nas zmęczenie i napięty harmonogram kolejnego dnia…

Dodatkowo skonstruowaliśmy roletę przeciwdeszczową przeciwsłoneczną nad tylnymi drzwiami, aby zapewnić większy komfort podczas wychodzenia nago w dzikiej puszczy amazońskiej.
— Krzysztof „W Krainie Kondorów – Prolog”

Wstając kolejnego dnia uświadomiłem sobie, że właśnie żegnamy się z bohaterami tego wpisu. Mógłbym napisać kolejne zestawienie fajnych ciekawych blogów, które swoją jakość zapewniają profesjonalnej pracy ich autorów. Pracy, którą bardzo szanuję. Trzeba jednak pamiętać, że to też często sposób na życie. Tymczasem w środowy poranek 31 sierpnia, jedliśmy śniadanie pod Smolnikiem. My blogerzy amatorzy, którzy włożyliśmy równie dużo serca w treści w naszych mediach. Iza, Gosia, Krzyś i ja – to też nasze święto. I skoro już do nas trafiłeś to serdecznie zapraszam Cię na blog ludziepodrozuja.pl oraz ich kanał na Youtube. Przy okazji wspomnę, że Iza i Krzysztof są autorami dwóch książek, więc w sumie profeska pełną gębą. Zapraszam.

Blog ludziepodrozuja.pl
Odwiedźcie blog Izy i Krzysztofa – ludziepodrozuja.pl
Kanał YouTube ludziepodrozuja.pl
Kanał YouTube ludziepodrozuja.pl
Autor

Na początku 2018 roku wypalił dziurę w ostatniej flanelowej koszuli. Stwierdził, że to dobry moment by na chwilę przerwać pracę programisty i spróbować innych pasji. Teraz jako podróżnik rowerowy, fotograf i blogger, chce nadać wartość każdemu z tych słów.

Napisz komentarz