Wsparcie, spotkania w trasie

Poświęciliśmy sporo czasu naszego i naszych znajomych, by przygotować się do tej podróży. Nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć czego nam może zabraknąć. Nie wszystko możemy ze sobą od razu zabrać.

Podróż jest jak małżeństwo. Podstawowym błędem jest myślenie, że możesz ją kontrolować

— John Steinback, pisarz, laureat nagrody Nobla

Na przygodę składają się losowe sytuacje, a one są przez tak długi czas nieuniknione i składają się na kanwę ciekawych opowieści. Słyszeliśmy o pękniętych widelcach, wymienianych namiotach, braku dętek i wielu innych sytuacjach, bo porwany przez wiatr ręcznik może stać się sporym problemem.

Najprostszym sposobem dostarczenia nam jakiegoś przedmiotu z Polski jest po prostu przewóz go samolotem przez osobę, która się do Ameryki Południowej wybiera. Podobnie ma się sytuacja z odebraniem od nas jakiejś części sprzętu. Nie zawsze mówimy o kilogramach tak cennego w lotniczych limitach bagażu. Czasem mała kilkudziesięcio gramowa część może dla nas być wybawieniem.

Jeśli wybierasz się do Ameryki Południowej, znasz kogoś kto ma w planach wyjazd lub widziałeś, że jakieś biuro ma wycieczkę w tamten region, to daj nam znać przy pomocy poniższego formularza. Może uda się spotkać na drugim końcu świata. Jeśli nawet nasze plany się nie pokrywają co do terminu to pomoc nadal jest możliwa, a na kawę umówimy się już w Polsce 😉

Dzięki!

Skontaktuj się z nami przy pomocy adresów:

  • kontakt [ małpka ] kwestiaszlaku.pl (ze względu na podróż możemy odpowiadać z wielodniowym opóźnieniem)
  • ewa [ małpka ] kwestiaszlaku.pl i/lub mikolaj [ małpka ] kwestiaszlaku.pl (Ewa i Mikołaj wspierają nas w kontaktach podczas podróży)